Ostaa MAX7314AEG+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 24-QSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Open Drain |
| Muut nimet: | MAX7314AEG+TDKR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| I / O-numero: | 18 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX7314AEG+T |
| keskeytys Output: | Yes |
| liitäntä: | I²C |
| ominaisuudet: | PWM |
| Laajennettu kuvaus: | I/O Expander 18 I²C 24-QSOP |
| Kuvaus: | IC I/O EXPANDER I2C 16B 24QSOP |
| Nykyinen - Lähdön lähde / Sink: | 50mA |
| Kellotaajuus: | 400kHz |
| Email: | [email protected] |