Ostaa MAX7419EUA+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 8-uMAX |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Lukumäärä Suodattimet: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX7419EUA+ |
| Taajuus - Cutoff tai keskus: | 45kHz |
| Suodatintyyppi: | Bessel, Low Pass Switched Capacitor |
| suodattimien järjestys: | 5th |
| Kuvaus: | IC FILTER LOWPASS 5TH 8UMAX |
| Email: | [email protected] |