Ostaa MAX8753ETI+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.6 V ~ 13 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 2.6 V ~ 5.5 V |
| Toimittaja Device Package: | 28-TQFN (5x5) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX8753ETI+ |
| Laajennettu kuvaus: | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 4 Output 28-TQFN (5x5) |
| Kuvaus: | IC DC-DC CONV TFT LCD 28TQFN |
| Sovellukset: | Converter, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |