Ostaa MAX8756ETI+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 1.5V, 1.8V, 1 V ~ 2.3 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 4 V ~ 26 V |
| Toimittaja Device Package: | 28-TQFN (4x4) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX8756ETI+ |
| Laajennettu kuvaus: | - Controller, Notebook Power System Voltage Regulator IC 2 Output 28-TQFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC CNTRL DUAL PS 28-TQFN |
| Sovellukset: | Controller, Notebook Power System |
| Email: | [email protected] |