Ostaa MAX9742ETX+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 20 V ~ 40 V, ±10 V ~ 20 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Class D |
| Toimittaja Device Package: | 36-TQFN (6x6) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 36-WFQFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | 2-Channel (Stereo) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Enimmäislähtöteho x kanavat @ Load: | 20.5W x 2 @ 8 Ohm |
| Valmistajan osanumero: | MAX9742ETX+T |
| ominaisuudet: | Depop, Differential Inputs, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Laajennettu kuvaus: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 36-TQFN (6x6) |
| Kuvaus: | IC AMP AUDIO PWR 20.5W D 36TQFN |
| Email: | [email protected] |