Ostaa MAX9765ETJ+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Class AB |
| Toimittaja Device Package: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Enimmäislähtöteho x kanavat @ Load: | 750mW x 2 @ 4 Ohm; 65mW x 2 @ 16 Ohm |
| Valmistajan osanumero: | MAX9765ETJ+T |
| ominaisuudet: | Depop, I²C, Input Multiplexer, Microphone, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Laajennettu kuvaus: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Class AB 32-TQFN-EP (5x5) |
| Kuvaus: | IC AMP AUDIO .75W STER AB 32TQFN |
| Email: | [email protected] |