Ostaa MAX9788EBP+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Class G |
| Toimittaja Device Package: | 20-UCSP (5x4) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 20-WFBGA, CSPBGA |
| lähtö Tyyppi: | 1-Channel (Mono) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Enimmäislähtöteho x kanavat @ Load: | 2.4W x 1 @ 8 Ohm |
| Valmistajan osanumero: | MAX9788EBP+T |
| ominaisuudet: | Depop, Differential Inputs, Shutdown |
| Laajennettu kuvaus: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class G 20-UCSP (5x4) |
| Kuvaus: | IC AMP AUDIO PWR 2.4W G 20UCSP |
| Email: | [email protected] |