Ostaa MAX9867ETJ+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 1.65 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 1.65 V ~ 1.95 V |
| Tyyppi: | Stereo Audio |
| Toimittaja Device Package: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Sarja: | - |
| S / N-suhde, ADC / DAC (db) Typ: | - |
| Resolution (Bits): | 18 b |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Muut nimet: | MAX9867ETJ+T-ND MAX9867ETJ+TTR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä ADC / DAC: | 2 / 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX9867ETJ+T |
| Laajennettu kuvaus: | Stereo Audio Interface 18 b I²C, Serial 32-TQFN-EP (5x5) |
| Dynamic Range, ADC / DAC (db) Typ: | 85 / 90 |
| Kuvaus: | IC STEREO AUD CODEC LP 32TQFN |
| data Interface: | I²C, Serial |
| Email: | [email protected] |