Ostaa MBB0207CC5360FC100 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±50ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) |
| Sarja: | MBB/SMA 0207 - VG06 |
| Resistance (ohmia): | 536 |
| Virta (wattia): | 0.6W |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MBB0207CC5360FC100 |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 536 Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film |
| Kuvaus: | RES 536 OHM 0.6W 1% AXIAL |