Ostaa MF-RM012/240-0 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 240V (265V Int) |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 15s |
| Paksuus (Max): | - |
| Koko / Dimension: | 0.327" Dia x 0.150" W (8.30mm x 3.80mm) |
| Sarja: | Multifuse®, MF-RM |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 12 Ohm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 3 Ohm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Disc |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MF-RM012/240-0 |
| Lead Spacing: | 0.114" (2.90mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.508" (12.90mm) |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 240V (265V Int) Ih Through Hole Radial, Disc |
| Kuvaus: | PTC RESETTABLE FUSE RADIAL |
| Nykyinen - Trip (It): | 300mA |
| Nykyinen - Max: | 1.2A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 120mA |
| Hyväksynnät: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |