Ostaa MLZ2012P220WTD25 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Multilayer |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | 0805 (2012 Metric) |
| Koko / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | MLZ |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MLZ2012P220WTD25 |
| induktanssi: | 22µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.049" (1.25mm) |
| Taajuus - Testi: | 2MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 22µH Shielded Multilayer Inductor 220mA 1.62 Ohm Max 0805 (2012 Metric) |
| Kuvaus: | FIXED IND 22UH 220MA 1.62 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 1.62 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 220mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 100mA |