Ostaa MMF1WSFRF120R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±100ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | MELF |
| Koko / Dimension: | 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm) |
| Sarja: | MMF |
| Resistance (ohmia): | 120 |
| Virta (wattia): | 1W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | MELF, 0309 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MMF1WSFRF120R |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 120 Ohm ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film |
| Kuvaus: | RES SMD 120 OHM 1% 1W MELF |
| Sävellys: | Metal Film |
| Email: | [email protected] |