Ostaa MMSTA14-7-F BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 30V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.5V @ 100µA, 100mA |
| transistori tyyppi: | NPN - Darlington |
| Toimittaja Device Package: | SOT-323 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 200mW |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-70, SOT-323 |
| Muut nimet: | MMSTA14-FDITR MMSTA147F |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MMSTA14-7-F |
| Taajuus - Siirtyminen: | 125MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 30V 300mA 125MHz 200mW Surface Mount SOT-323 |
| Kuvaus: | TRANS NPN DARL 30V 0.3A SC70-3 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 20000 @ 100mA, 5V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 300mA |
| Email: | [email protected] |