Ostaa MS22 10008 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±25% |
|---|---|
| Sarja: | MegaSurge™ |
| R @ Nykyinen: | 0.09 Ohm |
| R 25 ° C: | 10 Ohm |
| Pakkaus: | Bulk |
| Muut nimet: | 570-1003 MS2210008 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MS22 10008 |
| Lead Spacing: | 0.307" (7.80mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Inrush Current Limiter 10 Ohm Ohm ±25% 0.787" (20mm) |
| Halkaisija: | 0.787" (20mm) |
| Kuvaus: | ICL 10 OHM 25% 8A 20MM |
| Nykyinen - Steady State Max: | 8A |
| Hyväksynnät: | UL |
| Email: | [email protected] |