Ostaa MX5KP7.5CA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 7.5V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 12.9V |
| Jännite - erittely (min): | 8.33V |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | Case 5A (DO-204AR) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 5000W (5kW) |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-204AR, Axial |
| Muut nimet: | 1086-9561 1086-9561-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MX5KP7.5CA |
| Kuvaus: | TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC CASE5A |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 388A |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | - |
| Kaksisuuntaiset kanavat: | 1 |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |