Ostaa MXP5KE43CA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 43V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 69.4V |
| Jännite - erittely (min): | 47.8V |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 500W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Muut nimet: | 1086-12949 1086-12949-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MXP5KE43CA |
| Kuvaus: | TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO41 |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 7.2A |