Ostaa MXSMLJ58CAE3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 58V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 93.6V |
| Jännite - erittely (min): | 64.4V |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 3000W (3kW) |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-214AB, SMC |
| Muut nimet: | 1086-15066 1086-15066-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MXSMLJ58CAE3 |
| Kuvaus: | TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 32A |