Ostaa NC2D-P-DC110V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 88 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 11 VDC |
| päättyminen Style: | PC Pin |
| kytkentäjännite: | 250VAC - Max |
| Sarja: | NC |
| Release Time: | 10ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Tube |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 55°C |
| Toiminta-aika: | 20ms |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | NC2D-P-DC110V |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VDC Coil Through Hole |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V |
| Ota Arvostelu (Current): | 5A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Nickel (AgNi) |
| Yhteydenottolomake: | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage: | 110VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 13.5 kOhms |
| Coil Virta: | 900 mW |
| Coil Current: | 8.2mA |
| Email: | [email protected] |