Ostaa OMAP5912ZDY BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - I / O: | 1.8V, 2.75V, 3.3V |
|---|---|
| USB: | USB 1.1 (1), USB 1.x (2) |
| Toimittaja Device Package: | 289-BGA (19x19) |
| Nopeus: | 192MHz |
| Sarja: | OMAP-59xx |
| Turvallisuusominaisuudet: | Cryptography, Random Number Generator |
| SATA: | - |
| RAM-ohjaimet: | LPDDR |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 289-BGA |
| Muut nimet: | 296-20940 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TC) |
| Lukumäärät / väylän leveys: | 1 Core, 32-Bit |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | OMAP5912ZDY |
| Graafinen kiihdytys: | No |
| Laajennettu kuvaus: | ARM926EJ-S Microprocessor IC OMAP-59xx 1 Core, 32-Bit 192MHz 289-BGA (19x19) |
| Ethernet: | - |
| Näyttö- ja liitäntäohjaimet: | Keyboard, LCD |
| Kuvaus: | IC MPU OMAP-59XX 192MHZ 289BGA |
| Core Processor: | ARM926EJ-S |
| Co-prosessorit / DSP: | Signal Processing; C55x, System Control; CP15 |
| Lisäliittymät: | 1-Wire/HDQ, AC97, I²C, I²S, IrDA, McBSP, MCSI, MICROWIRE, MMC/SD/SDIO, SPI, UART |
| Email: | [email protected] |