Ostaa OPA124UA/2K5 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 10 V ~ 36 V, ±5 V ~ 18 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 150µV |
| Toimittaja Device Package: | 8-SOIC |
| Muutosnopeus: | 1.6 V/µs |
| Sarja: | Difet® |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | - |
| Muut nimet: | 296-46144-2 OPA124UA/2K5-ND |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | OPA124UA/2K5 |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 1.5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC |
| Kuvaus: | IC OPAMP GP 1.5MHZ 8SOIC |
| Nykyinen - Supply: | 2.5mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 10mA |