Ostaa OPA2132U/2K5E4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 250µV |
| Toimittaja Device Package: | 8-SOIC |
| Muutosnopeus: | 20 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | - |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | OPA2132U/2K5E4 |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 8MHz |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-SOIC |
| Kuvaus: | IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC |
| Nykyinen - Supply: | 4mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 40mA |