Ostaa OPA2350EA/2K5 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 150µV |
| Toimittaja Device Package: | 8-VSSOP |
| Muutosnopeus: | 22 V/µs |
| Sarja: | MicroAmplifier™ |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Muut nimet: | 296-39117-6 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 17 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | OPA2350EA/2K5 |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 38MHz |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP |
| Kuvaus: | IC OPAMP GP 38MHZ RRO 8VSSOP |
| Nykyinen - Supply: | 5.2mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 40mA |
| Nykyinen - Input Bias: | 0.5pA |
| vahvistin Tyyppi: | General Purpose |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |