Ostaa OPA3355EA/250 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 14-TSSOP |
| Muutosnopeus: | 360 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Muut nimet: | OPA3355EA/250DKR OPA3355EA250 |
| Lukumäärä Circuits: | 3 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | OPA3355EA/250 |
| Kuvaus: | IC CMOS HS TRPL OP AMP 14-TSSOP |
| Nykyinen - Supply: | 8.3mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 100mA |
| Sovellukset: | Voltage Feedback |
| 3dB kaistanleveys: | 450MHz |
| Email: | [email protected] |