Ostaa OPA4340EA/250 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 150µV |
| Toimittaja Device Package: | 16-SSOP |
| Muutosnopeus: | 6 V/µs |
| Sarja: | MicroAmplifier™ |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Muut nimet: | OPA4340EA-250 OPA4340EA250 OPA4340EATR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | OPA4340EA/250 |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 5.5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 16-SSOP |
| Kuvaus: | IC OP AMP GP 5.5MHZ RRIO 16SSOP |
| Nykyinen - Supply: | 750µA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 50mA |
| Nykyinen - Input Bias: | 0.2pA |
| vahvistin Tyyppi: | General Purpose |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |