Ostaa P3500SB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State: | 4V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 320V |
| Jännite - breakover: | 400V |
| Sarja: | SIDACtor® |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-214AA, SMB |
| Lukumäärä Elements: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | P3500SB |
| Kuvaus: | SIDACTOR BI 320V 250A DO-214AA |
| Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs): | 250A |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 80A |
| Nykyinen - Hold (Ih): | 150mA |
| kapasitanssi: | 40pF |
| Email: | [email protected] |