Ostaa PGA308AIDGSTG4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Signal Conditioner |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 10-VSSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Voltage |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PGA308AIDGSTG4 |
| liitäntä: | UART |
| Syötetyyppi: | Voltage |
| Kuvaus: | IC PROG SENSOR SGL COND 10-MSOP |
| Nykyinen - Supply: | 1.6mA |
| Email: | [email protected] |