Ostaa PI5A4213GAEX BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | - |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi): | 15ns, 12ns |
| Vaihtokytkentä: | SP3T |
| Toimittaja Device Package: | 12-CSP (2.0x1.5) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 12-WFBGA, WLCSP |
| Muut nimet: | PI5A4213GAEXTR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 2 Ohm |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 3:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PI5A4213GAEX |
| Laajennettu kuvaus: | 2 Circuit IC Switch 3:1 2 Ohm 12-CSP (2.0x1.5) |
| Kuvaus: | IC SWITCH DUAL SP3T 12CSP |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max): | 80nA |
| ylikuuluminen: | -72dB @ 100kHz |
| Lataa injektio: | 35pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 100 mOhm (Max) |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)): | 50pF |
| 3dB kaistanleveys: | 30MHz |
| Email: | [email protected] |