Ostaa PI5C16210BE BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Supply Source: | Single Supply |
|---|---|
| Jännite - Supply: | 4 V ~ 5.5 V |
| Tyyppi: | Bus Switch |
| Toimittaja Device Package: | 48-BQSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 48-FSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PI5C16210BE |
| itsenäinen Circuits: | 2 |
| Laajennettu kuvaus: | Bus Switch 10 x 1:1 48-BQSOP |
| Kuvaus: | IC 20-BIT BUS SW 2PORT 48-BQSOP |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala: | - |
| Piiri: | 10 x 1:1 |
| Email: | [email protected] |