Ostaa PI5C16212V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Supply Source: | Single Supply |
|---|---|
| Jännite - Supply: | 4 V ~ 5.5 V |
| Tyyppi: | Bus FET Exchange Switch |
| Toimittaja Device Package: | 56-SSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PI5C16212V |
| itsenäinen Circuits: | 1 |
| Laajennettu kuvaus: | Bus FET Exchange Switch 12 x 2:2 56-SSOP |
| Kuvaus: | IC 24-BIT BUS SWITCH 56SSOP |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala: | - |
| Piiri: | 12 x 2:2 |
| Email: | [email protected] |