Ostaa PI6C49005AIE BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 48-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | 1:12 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| PLL: | Yes |
| ulostulo: | HCSL, LVCMOS |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PI6C49005AIE |
| panos: | LVCMOS, Crystal |
| Taajuus - Max: | 133MHz |
| Jakaja / Kerroin: | No/No |
| Differential - Input: Tuotos: | No/Yes |
| Kuvaus: | IC CLOCK GENERATOR 48TSSOP |
| Email: | [email protected] |