Ostaa PM124SH-3R9Y-RC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±30% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | PM124SH |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 14 @ 7.96MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PM124SH-3R9Y-RC |
| induktanssi: | 3.9µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 39MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 3.9µH Shielded Wirewound Inductor 6.35A 15 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 3.9UH 6.35A 15 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 15 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 6.35A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 6.2A |