Ostaa PM127SH-3R5N BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | -20%, +40% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | PM127SH |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | PM127SH3R5N |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan osanumero: | PM127SH-3R5N |
| induktanssi: | 3.5µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 3.5µH Shielded Wirewound Inductor 7.5A 14 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 3.5UH 7.5A 14 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 14 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 7.5A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |