Ostaa PM2120-120K-RC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Toroidal |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 1.200" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | PM2120 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | M8782 PM2120120KRC |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Iron |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PM2120-120K-RC |
| induktanssi: | 12µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.820" (20.83mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 12µH Unshielded Toroidal Inductor 12.7A 8 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 12UH 12.7A 8 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 8 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 12.7A |