Ostaa PM2260D50VJH BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 48 ~ 600 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 4 ~ 32VDC |
| päättyminen Style: | Screw Terminal |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Sarja: | PM22 |
| Relay Type: | Contactor |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Module |
| lähtö Tyyppi: | AC, Zero Cross |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | - |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Valmistajan toimitusaika: | 3 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PM2260D50VJH |
| Tyhjäkäyntivirran: | 50A |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Contactor SPST-NO (1 Form A) Module |
| Kuvaus: | RELAY SSR 600V 50A PNL MNT |