Ostaa PMZ130UNEYL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 950mV @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±8V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | DFN1006-3 |
| Sarja: | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 150 mOhm @ 1.8A, 4.5V |
| Tehonkulutus (Max): | 350mW (Ta), 6.25W (Tc) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-101, SOT-883 |
| Muut nimet: | 1727-2316-2 568-12602-2 568-12602-2-ND 934068608315 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PMZ130UNEYL |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 93pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 1.6nC @ 4.5V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 20V 1.8A (Ta) 350mW (Ta), 6.25W (Tc) Surface Mount DFN1006-3 |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 1.5V, 4.5V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 20V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 20V SOT883 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 1.8A (Ta) |
| Email: | [email protected] |