Ostaa PTCEL17R600MBE BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | - |
|---|---|
| Sarja: | PTCEL |
| R @ Nykyinen: | - |
| R 25 ° C: | 60 Ohm |
| Muut nimet: | BC3321 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PTCEL17R600MBE |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Inrush Current Limiter 60 Ohm Ohm 0.670" (17.00mm) |
| Halkaisija: | 0.670" (17.00mm) |
| Kuvaus: | ICL 60 OHM 40A 17MM |
| Nykyinen - Steady State Max: | 40A |
| Hyväksynnät: | - |
| Email: | [email protected] |