Ostaa PWR221T-30-1001F BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±100ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | TO-220-2 |
| Koko / Dimension: | 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm) |
| Sarja: | PWR221T-30 |
| Resistance (ohmia): | 1k |
| Virta (wattia): | 30W |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-220-2 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PWR221T-30-1001F |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.760" (19.30mm) |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1k Ohm ±1% 30W Through Hole Resistor TO-220-2 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film |
| Kuvaus: | RES 1K OHM 30W 1% TO220 |