Ostaa PWR6327W4R70JE BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±5% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±50ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm) |
| Sarja: | PWR6327 |
| Resistance (ohmia): | 4.7 |
| Virta (wattia): | 3W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 6327 J-Lead |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 275°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 17 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PWR6327W4R70JE |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.268" (6.80mm) |
| ominaisuudet: | Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 4.7 Ohm ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Wirewound |
| Kuvaus: | RES SMD 4.7 OHM 5% 3W 6327 |