Ostaa QXK2J103KTP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 630V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.532" L x 0.173" W (13.50mm x 4.40mm) |
| Sarja: | QXK |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 493-3543 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | QXK2J103KTP |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 10000pF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polyester, Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD |
| kapasitanssi: | 10000pF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |