Ostaa R5J100E BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±5% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±260ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | Radial Lead |
| Koko / Dimension: | 0.625" L x 0.344" W (15.88mm x 8.74mm) |
| Sarja: | PC-58 |
| Resistance (ohmia): | 100 |
| Virta (wattia): | 5W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | OHR5J100E OHR5J100E-ND |
| Käyttölämpötila: | - |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | R5J100E |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.516" (13.11mm) |
| ominaisuudet: | Flame Retardant Coating, Safety |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 100 Ohm ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound |
| Kuvaus: | RES 100 OHM 5W 5% RADIAL |
| Sävellys: | Wirewound |
| Email: | [email protected] |