Ostaa R7731AGE BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd): | 12 V ~ 25 V |
|---|---|
| Jännite - käynnisty: | 14V |
| Jännite - Breakdown: | - |
| topologia: | Flyback |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-6 |
| Sarja: | - |
| Virta (wattia): | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOT-23-6 |
| Output Isolation: | Isolated |
| Muut nimet: | 1028-1324-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | R7731AGE |
| Sisäinen kytkin (s): | No |
| Taajuus - Switching: | 65kHz |
| Vianmääritys: | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Laajennettu kuvaus: | Converter Offline Flyback Topology 65kHz SOT-23-6 |
| Käyttömäärä: | 75% |
| Kuvaus: | IC OFFLINE CTRLR PWM |
| Ohjaustoiminnot: | - |
| Email: | [email protected] |