Ostaa RC3002B7TR7 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | - |
|---|---|
| arvot: | R = 50 Ohms, C = 0.1µF |
| Tyyppi: | Low Pass |
| teknologia: | RC |
| Koko / Dimension: | 0.380" L x 0.143" W (9.64mm x 3.64mm) |
| Sarja: | ClearONE™ |
| Resistance - Channel (ohmia): | 50 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 27-BGA |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä: | 9 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | RC3002B7TR7 |
| Korkeus: | 0.072" (1.83mm) |
| suodattimien järjestys: | 1st |
| Laajennettu kuvaus: | RC EMI Filter 1st Order Low Pass 9 Channel R = 50 Ohms, C = 0.1µF 27-BGA |
| ESD Protection: | No |
| Kuvaus: | FILTER RC 50 OHM/0.1UF SMD |
| nykyinen: | - |
| Keskus / rajataajuus: | - |
| vaimennus Arvo: | - |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |