Ostaa REG103FA-AKTTT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 1.295 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 2.1 V ~ 15 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.115V @ 500mA |
| Toimittaja Device Package: | DDPAK/TO-263-5 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Adjustable |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Muut nimet: | 296-15998-6 REG103FAAKTTT |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | REG103FA-AKTTT |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.295 V ~ 5.5 V 500mA DDPAK/TO-263-5 |
| Kuvaus: | IC REG LDO ADJ 0.5A DDPAK |
| Nykyinen - Tuotos: | 500mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 550mA |
| Email: | [email protected] |