Ostaa REG104FA-2.5KTTTG3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 15V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | - |
| Toimittaja Device Package: | DDPAK/TO-263-5 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | REG104FA-2.5KTTTG3 |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 1A DDPAK/TO-263-5 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 2.5V 1A DDPAK |
| Nykyinen - Tuotos: | 1A |
| Nykyinen - Raja (Min): | 1.2A |