Ostaa RER75F2001PC02 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±20ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-39009, RER75 |
| Resistance (ohmia): | 2k |
| Virta (wattia): | 30W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial, Box |
| Muut nimet: | RER75F2001PC02-MIL |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 250°C |
| Asennus Ominaisuus: | Flanges |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RER75F2001PC02 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.625" (15.87mm) |
| ominaisuudet: | Military, Moisture Resistant |
| Epäonnistumisprosentti: | P (0.1%) |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 2K OHM 1% 30W |