Ostaa RJK0393DPA-00#J5A BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | - |
|---|---|
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | 8-WPAK |
| Sarja: | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 4.3 mOhm @ 20A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 40W (Tc) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-PowerWDFN |
| Muut nimet: | RJK0393DPA-00#J5A-ND RJK0393DPA-00#J5ATR |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RJK0393DPA-00#J5A |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 3270pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 21nC @ 4.5V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 30V 40A (Ta) 40W (Tc) Surface Mount 8-WPAK |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 30V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 30V 40A 2WPACK |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 40A (Ta) |
| Email: | [email protected] |