Ostaa RLB0913-104K BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.335" Dia (8.50mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | RLB0913 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 20 @ 25.2kHz |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | Radial, Vertical Cylinder |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RLB0913-104K |
| induktanssi: | 100mH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 100kHz |
| Laajennettu kuvaus: | 100mH Unshielded Wirewound Inductor 40mA 235 Ohm Radial, Vertical Cylinder |
| Kuvaus: | FIXED IND 100MH 40MA 235 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 235 Ohm |
| Nykyinen arvostelu: | 40mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 20mA |
| Email: | [email protected] |