Ostaa RLD60P090XF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 60V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 7.2s |
| Paksuus (Max): | - |
| Koko / Dimension: | 0.461" Dia x 0.118" W (11.70mm x 3.00mm) |
| Sarja: | POLY-FUSE®, RLD60 |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 470 mOhm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 200 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Disc |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | RLD60P090XF |
| Lead Spacing: | 0.201" (5.10mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.618" (15.70mm) |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 60V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Kuvaus: | FUSE RESETTABLE 900MA 60V RADIAL |
| Nykyinen - Trip (It): | 1.8A |
| Nykyinen - Max: | 40A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 900mA |
| Hyväksynnät: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |