Ostaa RR71C151MDN1PH BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 16V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymer |
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sarja: | FPCAP, RR7 |
| Ripple Current - matala taajuus: | 610mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus: | 6.1A @ 100kHz |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RR71C151MDN1PH |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 150µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 7 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V T/H |
| kapasitanssi: | 150µF |