Ostaa RT0201FRE0751K1L BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±50ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 0201 |
| Koko / Dimension: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Sarja: | RT |
| Resistance (ohmia): | 51.1k |
| Virta (wattia): | 0.05W, 1/20W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0201 (0603 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | RT0201FRE0751K1L |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.010" (0.26mm) |
| ominaisuudet: | Moisture Resistant |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 51.1k Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Kuvaus: | RES SMD 51.1K OHM 1% 1/20W 0201 |